7.6*10.2-3.8*0.

张jj 1年前 已收到1个回答 举报

缘木鱼99 幼苗


7.6*10.2-3.8*0.4=3.8 ×(2*10.2-0.4) =3.8 ×( 20.4-0.4) =3.8 ×20 =76


1