0.747*0.25+0.53*0.025-2.5*0.04

0.747*0.25+0.53*0.025-2.5*0.04
巧算:0.747*.25+0.53*0.025-2.5*0.
木耳风晴 1年前 已收到1个回答 举报

635421770 幼苗


0.747*.25+0.53*0.025-2.5*0.04
=0.747*0.25+0.053*0.25-0.25*0.4
=(0.747+0.053-0.4)*0.25
=0.4*0.25
=0.1


2