-9+( )=9?(-8)+( )= -15 ( )+(-13)= -6?

lfd168 1年前 已收到1个回答 举报

1110i 春芽


-9+(18 )=9 (-8)+(-7 )= -15 ( 7)+(-13)= -6?


3