()()4-42()=471 ()6()+3()4=803 ()45+()5=9()0

qazwsx3 1年前 已收到1个回答 举报

294540795105218d 幼苗


894-423=471 469+334=803 845+55=900
8 9 3
4 9 3
8 5 0


4