解方程 5乘(20-5)-2x=51

海妖一只 1年前 已收到3个回答 举报

蒋淑玉0168 幼苗


5乘(20-5)-2x=51
75-2x=51
2x=75-51
2x=24
x=12


5

503baby 幼苗


X=12


2

一瓣馨香 幼苗


2x=75-51
X=12


1