1-5/12+4/15+1/12-14/15-39/20=?

黑马2007 1年前 已收到1个回答 举报

虫虫飞_ 幼苗


1-5/12+4/15+1/12-14/15-39/20
=1-4/12-10/15-39/20
=1-1/3-2/3-39/20
=-39/20


1