25.6-(0.23+5.6)-51.

乖乖2099 1年前 已收到1个回答 举报

蜜兔子 春芽


25.6-(0.23+5.6)-51.7
=25.6-5.6-51.7-0.23
=20-51.7-0.23
=-31.7-0.23
=-31.93


1