45+45+45-2+45+46+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45

我就要走了 1年前 已收到1个回答 举报

三者 幼苗


45+45+45-2+45+46+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45
=45+45+45+45+45+1+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45-2
=45+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45+45-2+1
=45×15-1
=674


7