333×66.6+777×99.9+99.9

333×66.6+777×99.9+99.9
简算
8234608 1年前 已收到1个回答 举报

醋留香 幼苗


=999*22.2+99.9*778
=999*22.2+999*77.8
=999*100
=99900


9