3.14×0.25+1/4×3.14+(1-75%)×3.72

wlx1984 1年前 已收到1个回答 举报

qq304696110 花朵


=3.14×1/4+3.14×1/4+3.72×1/4=1/4×(3.14+3.14+3.72)=1/4×10=2.5


4