65*15+65*6*10+65*29-4*65简算

莠0905 1年前 已收到1个回答 举报

孤独一者 幼苗


65*15+65*6*10+65*29-4*65
=65*15+65*60+65*29-4*65
=65*(15+60+29-4)
=65*100
=6500


8