0.34+0.76= ______-2.6=0 2.5×0.04= 1+1÷2= 2 3 ×3÷ 2 3 ×3= ( 1

0.34+0.76= ______-2.6=0 2.5×0.04= 1+1÷2=
2
3
×3÷
2
3
×3=
1
15
+
1
12
)×60=
1717÷17= 2
4
5
+0.2=
12.5%×8=
努力犯错 1年前 已收到1个回答 举报

401424020 花朵


(1)0.34+0.76=1.1 (2)2.6-2.6=0 (3)2.5×0.04=0.1 (4)1+1÷2=1
1
2
(5)
2
3 ×3÷
2
3 ×3=9 (6)(
1
15 +
1
12 )×60=9 (7)1717÷17=101 (8)2
4
5 +0.2=3
(9)12.5%×8=1


4