9到1相加减排列怎么样等于100

qaobb03 1年前 已收到8个回答 举报

a275575838 幼苗


11个9,1个1


2

RRobiny 幼苗


十一个九一个一~(≧▽≦)/~


2

vvwill 幼苗


11个9,,1个1>3<


2

风遗言 导师


9 + 8 +76 + 5 - 4 + 3 + 2 + 1 = 100


2

蓝美清魂 幼苗


11个9,1个1亲,对我的回答满意的话,就给个好评吧。如果还有不清楚的地方,可以跟我继续交流哦。10个9,,10个19个9,19个18个9,28个17个9,37个16个9,46个15个9,55个14个9,64个13个9,73个12个9,82个11个9,91个10个9,100个1没了12个9,减8个1答案有无数个给财富值啊骗答案的...


1

阿婕 幼苗


11个91个1


1

GOGO101815 幼苗


什么意思?


1

风遗言 导师


98+7-6+5-4+3-2-1=100 98-76+54+3+21=100


1