计算33333*66666+77778*99999

萋花开 1年前 已收到1个回答 举报

3031613097 幼苗


33333*66666+77778*99999
=33333*3*22222+77778*99999
=99999*22222+77778*99999
=(22222+77778)*99999
=100000*99999
=9999900000


9