1,5,11,19,28,(),50

懒乌鸦 1年前 已收到1个回答 举报

172078 春芽


38=6^2+2
1=1^2+0,5=2^2+1,11=3^2+2,19=4^2+3,28=5^2+3,()=6^2+2,50=7^2+1


1