|1/100-1/99|+|1/101-1/100|-|1/100-1/99|=?

korean_2006 1年前 已收到1个回答 举报

a47156563 幼苗


|1/100-1/99|+|1/101-1/100|-|1/100-1/99| =1/99-1/100+1/100-1/101-1/99+1/100=0


5