2012年呼和浩特市高三年级第二次统考 英语

风在哭 1年前 已收到2个回答 举报

一路同行cc 幼苗


2012年呼和浩特市高三年级第二次统考英语答案 单项选择 1*15=15 1—5 ADCAC6—10 DDBBC11—15 CBABD 完形填空 1.5*20=30 16-20 BACDA 21-25 BDACA 26-30 DACBD 31-35 CBDAD 阅读理解 2*15 =30 36-39 BBCD 39-43 ABCD 44~47 DDCD 48-50 CAD 51-55 2*5=10 AEBGC 短文改错 First, I'd like to thank you for your reminding, although I don't agree to your view which students should spend more time on their lessons instead of reading that novels. Indeed, reading novels takes up some of the time that should spent on ∧be lessons, but it'll make us know what hard life is. Beside, by reading novels we can how Besides gain what...


5

lapta 幼苗


你是需要什么,试题还是答案???


2