1000-81-19-82-18-83-17-84-16-85-15-84-16-83-17-82-18-81-19

xu0980 1年前 已收到1个回答 举报

byron341 幼苗


1000-81-19-82-18-83-17-84-16-85-15-84-16-83-17-82-18-81-19 =1000-(81+19)-(82+18)-(83+17)-(84+16)-(85+15)-(84+16)-(83+17)-(82+18)-(81+19)=1000-900=100


9