1+10+2+11+3+12+4+13……+66+76=?

00726 1年前 已收到1个回答 举报

心棱 幼苗


1+10+2+11+3+12+4+13……+66+76=1+2+3+.+66+10+11+12+.+76=76*33+86*33
=162*33
=5346


3