-1/2-1/5-1/8+1/11-1/20-1/41+1/110+1/1640=

-1/2-1/5-1/8+1/11-1/20-1/41+1/110+1/1640=
写出具体过程
连词成句
her,what,name,is,and _____________________________
is,her,Jenny,name _____________________________
I,no,am,not,am,I,Bill _____________________________
yamazaki90 1年前 已收到2个回答 举报

asapemm2 幼苗


1.
已知1/2+1/5+1/8+1/11+1/41+1/110+1/1640=1,
所以-(1/2+1/5+1/8+1/11+1/41+1/110+1/1640)
=-1/2-1/5-1/8-1/11-1/20-1/41-1/110-1/1640=-1
1.
And what is her name?
2.
Is her name is Jenny?
3.
No I am not.I am Bill.


10

hh不是灰 幼苗


(1/2+1/5+1/8+1/11+1/41+1/110+1/1640)
=-1/2-1/5-1/8-1/11-1/20-1/41-1/110-1/1640=-1
1.
And what is her name?
2.
Is her name is Jenny?
3.
No I am not.I am Bill.


0