888÷444= 201×3= 23+23×2= 90÷15= 60×30= 0÷315×26= 420÷70= 280


888÷444=
201×3=
23+23×2=
90÷15=
60×30=
0÷315×26=
420÷70=
280×20=
(300+60)÷40=
信缘男 1年前 已收到1个回答 举报

幽兰静室 幼苗


888÷444=2 201×3=603
23+23×2=69 90÷15=6
60×30=1800 0÷315×26=0
420÷70=6 280×20=5600
(300+60)÷40=9


6